Historie   Profil BYSTROŇ Group   Profil BYSTROŇ Group (EN)   Bystroň journal   Firemní údaje   Etický kodex BYSTROŇ Group   Certifikáty   Ocenění   Zaměstnání   Informační systém   Enviromentální politika   Politika BOZP   Politika jakosti   Sponzoring   Top 10 stavby

Sponzoring

Sponzoring

Princip občanské spoluúčasti a solidarity má v naší firmě velkou váhu. Podnikatelská filosofie stavební skupiny Bystroň Group spojuje moderní technologie, hospodářský úspěch a kvalitní služby klientům se vstřícností a podporou humanitárních, kulturních a sportovních projektů. 

 

V Ostravě jsme významným podporovatelem mládežnického hokeje, protože věříme,  že sport učí budoucí generace korektně soutěžit a respektovat pravidla. Jsme partnery hokejového klubu HC PORUBA, o.s. Podporujeme také floorbalový klub FBC Ostrava – od mládeže po extraligový tým. V roce 2015 jsme poprvé uspořádali vlastní golfový turnaj s názvem BYSTROŇ GOLF OPEN, který se stal součástí golfové série Top Golf Open.

 

Pomáháme rovněž Rehabilitačnímu ústavu v Hrabyni, podporujeme také filmové tvůrce – stali jsme se partnerem Festivalu outdoorových filmů při jeho 13. ročníku.

 

V roce 2015 jsme se nově zapojili také do mezinárodního projektu na ochranu afrických slonů, kteří jsou jedním z nejohroženějších živočišných druhů na naší planetě a za posledních 50 let jich vyhynulo již devadesát procent. Společně s nevládními organizacemi SAVE ELEPHANTS a KOLA PRO AFRIKU a také ZOO Ostrava se snažíme lépe vybavit strážce afrických národních parků, aby dokázali účinněji čelit nájezdům pytláků.